Бургија за метал 10/1 3mm HSS E COBALT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,499 ден

Има Залиха

EAN: 5035048534595 SKU: DT4920-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.021 кг
Димензии 9.5 × 4 × 2 cm
Бренд