Бургија за метал 10/1 4.0mm HSS E COBALT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,999 ден

Има Залиха

EAN: 5035048534649 SKU: DT4924-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.035 кг
Димензии 9.3 × 2 × 1.8 cm
Бренд