Бургија за метал 10/1 6.5mm HSS E COBALT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,190 ден

Има Залиха

EAN: 5035048534823 SKU: DT4934-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.219 кг
Димензии(пакет) 14 × 3.5 × 3 cm
Бренд