Бургија за метал 10/1 8mm HSS PRO DIN338

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

459 ден

Има Залиха

EAN: 5709131038474 SKU: 10502311 Категорија:

Дополнителни Информации

Бренд