Бургија за метал 29 ком. HSS E COBALT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,890 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048535066 SKU: DT4957-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.38 кг
Димензии(пакет) 13.2 × 7 × 23 cm
Бренд