Бургија за метал 3.0mm HSS-R

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

320 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402382750 SKU: DT5121-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.029 кг
Димензии(пакет) 9.5 × 4.4 × 1.8 cm
Бренд