Бургија за метал 5/1 12.5mm HSS E COBALT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,590 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048535028 SKU: DT4948-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.556 кг
Димензии(пакет) 18 × 4.3 × 3.8 cm
Бренд