Бургија за метал 5/1 13.0mm HSS E COBALT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,499 ден

Има Залиха

EAN: 5035048535042 SKU: DT4949-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.597 кг
Димензии 18 × 4 × 4 cm
Бренд