Бургија за метал 6.5mm HSS-R

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

599 ден

Има Залиха

EAN: 5011402382903 SKU: DT5157-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.179 кг
Димензии 14.1 × 4.4 × 3.3 cm
Бренд