Бургија за метал 8.0mm HSS-G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

359 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048034941 SKU: DT5052-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.04 кг
Димензии 23.1 × 4.5 × 0.9 cm
Бренд