Бургија за метал 8.5mm HSS-R

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402382958 SKU: DT5177-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.368 кг
Димензии(пакет) 15.1 × 4.2 × 3.6 cm
Бренд