Бургија за метал HSS-R DIN338 1x40mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

170 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048369098 SKU: STA50115-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.1 кг
Димензии(пакет) 5.5 × 23.5 × 1.4 cm
Бренд