Бургија за плочки 25mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,590 ден

Нема Залиха

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.048 кг
Димензии(пакет) 15.9 × 6 × 2.7 cm
Бренд