Бургија со фрезинг 5mm No.12

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

340 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048031766 SKU: DT7607-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.017 кг
Димензии(пакет) 18 × 5.6 × 1.5 cm
Бренд