Бургија SDS+ со 4 глави 10x460x400mm XLR

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048077931 SKU: DT8932-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.18 кг
Димензии(пакет) 46 × 5 × 1 cm
Бренд