Бургија SDS+ со 4 глави 6x210x150mm XLR

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

590 ден

Има Залиха

EAN: 5035048077757 SKU: DT8914-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.07 кг
Димензии(пакет) 25.8 × 4.7 × 1.7 cm
Бренд