Бургија SDS+ 10x460x400mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

999 ден

Има Залиха

EAN: 5035048055205 SKU: DT9545-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.16 кг
Димензии 54.2 × 4.8 × 1.3 cm
Бренд