Бургија SDS+ 10x600x550mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

999 ден

Има Залиха

EAN: 5035048055212 SKU: DT9546-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.21 кг
Димензии 68.5 × 47 × 14 cm
Бренд