Бургија SDS+ 4x160x100mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

330 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048054789 SKU: DT9503-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.046 кг
Димензии(пакет) 24.2 × 4.8 × 1.4 cm
Бренд