Бургија SDS+ 5.5x110x50mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

239 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048054833 SKU: DT9508-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.046 кг
Димензии 19 × 4.6 × 1.3 cm
Бренд