Бургија SDS+ 6x210x150mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

349 ден

Има Залиха

EAN: 5035048054918 SKU: DT9516-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.07 кг
Димензии 30 × 5 × 2 cm
Бренд