Бургија SDS-max со 2 глави 12x340x200mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048059678 SKU: DT9400-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.391 кг
Димензии(пакет) 42.2 × 4.7 × 2.5 cm
Бренд