Бургија SDS-max со 4 глави 20x340x200mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,799 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048059838 SKU: DT9416-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.511 кг
Димензии 36.5 × 4.3 × 3 cm
Бренд