Бургија SDS-max со 4 глави 25x920x800mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,790 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048059937 SKU: DT9426-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.79 кг
Димензии(пакет) 101 × 4.8 × 2.5 cm
Бренд