Бургија SDS-max со 4 глави 28x380x250mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,290 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048059968 SKU: DT9429-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.856 кг
Димензии(пакет) 42 × 4.5 × 4.5 cm
Бренд