Бургија SDS-max со 4 глави 28x570x450mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,590 ден

Има Залиха

EAN: 5035048059975 SKU: DT9430-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.289 кг
Димензии(пакет) 25 × 4.5 × 4.5 cm
Бренд