Бургија SDS-max со 4 глави 32x920x800mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,499 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048060032 SKU: DT9436-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 2.83 кг
Димензии 97 × 4.5 × 4.5 cm
Бренд