Бургија SDS-max со 4 глави 40x570x450mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,790 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048060124 SKU: DT9445-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.36 кг
Димензии(пакет) 60.9 × 8.4 × 8.4 cm
Бренд