Бургија SDS-max со 4 глави 45x570x450mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,290 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048060155 SKU: DT9448-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.28 кг
Димензии(пакет) 7.3 × 61 × 7.3 cm
Бренд