Бургија SDS-max со 4 глави 52x570x450mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,490 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048060179 SKU: DT9450-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.971 кг
Димензии(пакет) 60 × 7.7 × 7.7 cm
Бренд