ВЕ 6000 Joker комбинирани клучеви со крцкало 11 ком 8-19mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

26,990 ден

Има Залиха

Опис

Димензии вклучени во комплетот:

– 8 x 144 mm – 10 x 159 mm – 11 x 165 mm – 12 x 170,7 mm – 13 x 177 mm – 14 x 188 mm – 15 x 200 mm – 16 x 212 mm – 17 x 224 mm – 18 x 235 mm – 19 x 246 mm

– Материјал: хром молибден челик – Површина: обложена со никел и хром

Дополнителни Информации

Бренд