ВЕ Zyklop крцкало 1/2 со продолжеток 550 mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,790 ден

Има Залиха

Опис

Крцкалка 1/2″ со квадратен приклучок оди 1/2″ к
Механизам со фина регулација со 72 заби за агол на враќање од само 5°
Дугме за удобна промена на насоката
Функција за заклучување
Повеќекомпонентна Kraftform рачка за оптимално оптоварување под притисок и затегнување, крај на рачката дизајнирана за поврзување на Zyklop Hybrid extension 8797 C Ширина x должина x висина: 115 x 305 x 45 mm
Тежина: 967 g

Дополнителни Информации

Бренд