Влошка за турпија за гипс картон равна 310mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

240 ден

Има Залиха

EAN: 3253565212990 SKU: 5-21-299 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.1 кг
Димензии(пакет) 31 × 1 × 0.5 cm
Бренд