Вреќа за прашина DW790 5/1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,190 ден

Нема Залиха

EAN: 4002667282276 SKU: DE7902-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.741 кг
Димензии(пакет) 30 × 32 × 5 cm
Бренд