Вреќа за прашина

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,099 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402260294 SKU: DE7053-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 3.295 кг
Димензии 29 × 16 × 4 cm
Бренд