Гарнитура битови 40 дела TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048503737 SKU: DT70705-QZ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.61 кг
Димензии(пакет) 4 × 22 × 22 cm
Платформа

Бренд

Може да ве интересира…