Гарнутура битови 100 дела

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,299 ден

Има Залиха

SKU: DT71563-QZ Категорија: БРЕНД:

Опис

Гарнитурата битови и бургии содржи:

 • Бургии за дрво ф3 до ф8
 • Бургии за метал ф1.5 до ф6.5
 • Бургии за бетон Ф6 ф7 и ф8
 • Круни за би метал ф32-ф44 и држач за круни
 • Битови кратки и долги Ph, Pz, SL, H и Торкс со држач за битови
 • Насадни клучеви 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13мм