Челично метро 20m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден 1,090 ден

Има Залиха

EAN: 3253560341053 SKU: 0-34-105 Категории: ,

Опис

Челично метро од 20м обложено со полимер за подобра флексибилност и заштита. Затворено е во ABS куќиште кое има рачка за намотување. Метрото има алка за закачување и е обележано со милиметарски инкременти а ширината е 9.5mm. Класа на прецизност 2.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.277 кг
Димензии(пакет) 18 × 14.5 × 3 cm
Бренд