Глодалка-фреза 1100W 6-8mm 8000-24.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

32,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1100 W
Број на вртежи 8000-24000 rpm
Вертикално движење 55 mm
Прифат на главата 6-8 mm
Максимален дијаметар на глодање 36 mm
Тежина 3.1 Kg
Должина 165 mm
Висина 325 mm
EAN: 5011402275038 SKU: DW621K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.4 кг
Димензии(пакет) 39.5 × 30.5 × 25.5 cm
Платформа

Бренд