Горилник за МИГ-МАГ заварување 340А-35% 5m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

AWT 36
Работен циклус 340А/35% Co2
Работен циклус 300A/35% MIX
Пречник на жица

0,8-1,6

mm
Должина на горилник 5 m
EAN: 8004386910221 SKU: 91038 Категорија:

Дополнителни Информации

Бренд

STANLEY