Горилник за МИГ-МАГ заварување 500А-35% 5m водено ладење

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

AWW 501S

Работен циклус 500А/35% Co2
Работен циклус 450/35% MIX
Пречник на жица

0,8-1,6

mm
Должина на горилник 5 m

Дополнителни Информации

Бренд

STANLEY