Горилник за ТИГ заварување за ММА Инвертер 140А-35%

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

17V

Работен циклус 140А/35% DC
Работен циклус 125A/35% AC
Пречник на електрода

0,5-2,4

mm
Должина на горилник 4 m
EAN: 8004386960097 SKU: 96009 Категорија:

Опис

Комплет TIG горилник за заварување , 17 V . Идеален горилник за TIG заварување и e компатибилен со ММА апаратите за заварување. Горилникот има кабел од 4 метри. Се испорачува  со, адаптер за ММА инвертор, електрода, гасна млазница .

Дополнителни Информации

Бренд

STANLEY