Градинарска пила 350mm со дрвена рачка JetCut

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,399 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561152597 SKU: 1-15-259 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.234 кг
Димензии(пакет) 47.5 × 12.8 × 3 cm
Бренд