Бит Т30 5/1 50mm FLEX TORQ

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048089415 SKU: DT7398T-QZ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.07 кг
Димензии(пакет) 12.1 × 7 × 0.5 cm
Бренд