Брз Полнач на батерии со 4 порти 12V-54V Li-on

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

22,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048706749 SKU: DCB104-QW Категорија:

Опис

Полначот е со четири брзи порти за полнење со 8А струја по порта. Компатибилен е за 12V, 18V и FLEXVOLT®18V/54V батерии во исто време. Овој брз полнач полни 18V 4Аh батерија за 40 минути, 18V 5Ah за 60 минути и 4 x 54V батерии од 9Ah за само 75 минути. Воедно е дизајниран да одговара со Tool Connect™ Tag и Tough System™ системите на закачување и складирање.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.28 кг
Димензии(пакет) 55.5 × 11.5 × 31.5 cm
Платформа

, ,

Бренд