Сет 18V 2x5Ah батерии и полнач

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048637043 SKU: DCB115P2-QW Категорија:

Опис

Полнач DCB115 комплет со две батерии DCB184 18V 5Ah

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.131 кг
Димензии(пакет) 22 × 15.5 × 18 cm
Платформа

Бренд