Детектор за инсталација S160 (дрво,метал,струја)

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,890 ден

Има Залиха

EAN: 3253560775889 SKU: STHT77588-0 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.18 кг
Димензии(пакет) 26 × 3 × 17.6 cm
Бренд

Платформа