Детектор за метал со линиски ласер 6m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,599 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560772604 SKU: 0-77-260 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.4 кг
Димензии 30.1 × 18.2 × 5.7 cm
Бренд