Дигитално XR радио DAB + FM 12-18V

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048459256 SKU: DCR020-QW Категорија:

Опис

Батериско радио кои ги подржува сите типови на батерии со усб влез и Аux влез

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.16 кг
Димензии(пакет) 25 × 18.5 × 25.5 cm
Платформа

Бренд