Диск за сечење метал 230 x 3 x 22,23mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

199 ден

Има Залиха

EAN: 5035048538081 SKU: DT42601Z-QZ Категории: ,

Опис

Абразивен диск за сечење метал со дијаметар 230mm, дебелина 3мм и отвор за прифат 22,23mm.

Дополнителни Информации

Тежина 0.21 кг
Димензии 23 × 23 × 1 cm
Бренд